Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
4 Posty
Kamil Szczęch
(emigrantUNS)
Początkujacy
Blondyn napisał:
Lukrowana jasne ze Jagaaaaaaaaaa
Ale celem naszego stowarzyszenia nie jest wychwalanie sie jakich kibicow jest wiecej jakiego klubu mamy na celu pojednac kibicow wszystkich klubow ktorzy sa na emigracji i co ci to doalo ze napisales ze Jagielonia rzadzi ?? ludzie ogarnijcie sie !! jak tak piszesz ze Jagieloia rzdzi to jedz do Poznania na rynek czy pod stadion czy do Lublina i tam tak powiedz
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
emigrantUNSPo pierwsze zapoznalem sie jaki jest cel waszego stowarzyszenia Jestes taki tolerancyjny to po co rozkminiasz to co napisalem??Patrze ze zabolalo Ciebie z ta JagielloniąMoze z Toba jest cos nie tak hm??Wiadomo przeciez ze prawdziwy kibic ma tam jakis jeden,jedyny klub w sercu..Ja na takie rzeczy uwagi nawet nie zwracam bo to normalne..A co do pojednania to jestem ZA
Zgłoś wpis
4 Posty
Kamil Szczęch
(emigrantUNS)
Początkujacy
Blondyn napisał:
emigrantUNSPo pierwsze zapoznalem sie jaki jest cel waszego stowarzyszenia Jestes taki tolerancyjny to po co rozkminiasz to co napisalem??Patrze ze zabolalo Ciebie z ta JagielloniąMoze z Toba jest cos nie tak hm??Wiadomo przeciez ze prawdziwy kibic ma tam jakis jeden,jedyny klub w sercu..Ja na takie rzeczy uwagi nawet nie zwracam bo to normalne..A co do pojednania to jestem ZA
Ja tez mam swój jedyny klub ale jak bym chciał to bym zaczol wypisywac ze mój klub rządzi to co to by oznaczalo po co to wypisywac na internecie ?? nie lepiej zeby naprzykład komus powiedziec prosto to w twarz ?? ja ci powiem tak ja jestem z małejmiejscowosci na podkarpaciu mój klub jest ma kibiców ale ja sie nie wywyrzszam ze mój klub rządzi bo inne kluby maja lepszych zawodników i kibiców i po co takie rzeczy pisac ... ??
w temacie piszemy o pojednaniu a ty wywyrzszasz swój klub czy inni kibice naprzykład sławek cos wypisuje ze rządzi Bałtyk Gdynia ?? nie jak jest temat to pisz to co o nim jest !!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas